Strona główna » Testy » Stojak na miski dla psa – eMprojmet
stojak na miski

Stojak na miski dla psa – eMprojmet

Hejka naklejka! Kto mnie zna, ten wie, że jestem straszną gadżeciarą i że uwielbiam wydawać pieniądze na mojego psa. Tak więc często wyszukuje niespotykane bajery, które nie dość, że ładnie wyglądają, to jeszcze są przydatne. Interesował mnie stojak na miski dla Drynia, żeby było mu wygodnie z nich jeść i pić. Miski stojące na podłodze nie wyglądały estetycznie, a dodatkowo szybko kurzyły się i brudziły. Przeglądając internet, trafiłam na firmę, w której wyrobach się zakochałam. Mowa tu o eMprojmet — firmie wykonującej prawdziwe cudeńka dla zwierząt i nie tylko.

Stojak na miski dla psa – eMprojmet

eMprojmet zajmuje się wykonywaniem produktów z metalu. W swojej ofercie posiada m.in. breloki, wieszaki na klucze, smycze czy medale, podpórki do książek, otwieracze, różnego rodzaju tabliczki i inne podobne gadżety. Na ogół są w stanie wykonać wszystko, o co tylko ich poprosisz. Wystarczy, że prześlesz im swój projekt, a oni są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Jak piszą o sobie, metaloplastyka to dla nich nie tylko praca. Kochają, to co robią i wkładają w to serce, aby każdy klient był zadowolony z końcowego efektu. Dzięki doświadczeniu i nabytej wiedzy zapewniają wykonanie wszystkich detali z jak największą precyzją.

Stojak na miski — nasz projekt

Wybrałam stojak na miski spersonalizowany — z imieniem oraz rasą psa. Państwo po podaniu rasy dobrali rozmiar stojaka. Sama podstawka, na której wyżłobione jest imię to ok. 11 cm, całkowita wysokość (wraz z głową beagle) ok 34,5 cm. Szerokość 20 cm (średnica miski 18 cm), długość 40 cm. Stojak jest w kolorze czarnym, natomiast dwie miski w kolorze srebrnym dołączono już do zestawu.

Stojak na miski wymiary

Jak zamówić?

Wystarczy wejść na stronę metalowe-gadzety.pl i wybrać coś z gotowych gadżetów lub tak jak my — zamówić wybraną rzecz przez wiadomość prywatną na facebook -> Facebook eMprojmet. Wysłać zdjęcie wymarzonego projektu lub opisać, co chcielibyśmy zamówić, a potem czekać na zdjęcie gotowego już wyrobu do akceptacji. Pozostaje tylko zapłacić i czekać na dostawę. Ceny są zależne od wielkości. Gdy podałam państwu rasę psa, ci dopasowali rozmiar stojaka. Firma znajduje się na Dolnym Śląsku — w Jelczu-Laskowicach, niedaleko Wrocławia. Ceny wysyłki są podane na stronie.

Stojak na miski — nasza ocena

Od samego początku byłam zakochana w projektach firmy. Jak zobaczyłam nasz projekt, było jeszcze lepiej. Praktycznie na 100% odwzorowana głowa beagle. Mistrzostwo!

Gdy przesyłka już do nas dotarła, dosłownie nie mogłam się napatrzeć. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Materiał dobrej jakości, wystarczy go tylko przetrzeć mokrą szmatką, aby wyczyścić. Muszę pochwalić sprzedających za kontakt. Byłam w pełni poinformowana w trakcie całego zakupu. Na samo wykonanie projektu musieliśmy trochę poczekać, ponieważ Państwo mieli akurat awarię lasera, ale to nie przeszkodziło nam w dobrej ocenie produktu. Cena za cudeńko – 84 zł już z wysyłką — także wydaje mi się odpowiednia. Jedyny minus to lekko wygięta blaszka przy imieniu, lecz wynikało to z nieostrożności kuriera, samemu dało się to jednak łatwo wyprostować.

Podsumowując, mogę firmę polecić z pełną odpowiedzialnością. Na pewno wybierzemy jeszcze niejeden gadżet od Pana Rafała.

Łapa, Drynio&Olga!

PS: Zostańcie jeszcze z nami. Mamy dla was kilka porad, jak pomóc psu w upał. Kliknij i dowiedz się kilku przydatnych rzeczy.

Czytaj też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *