O NAS

Witajcie na naszym blogu! Mam na imię Olga i jestem najszczęśliwszą w świecie posiadaczką dwóch słodkich beagle’i: Drynia i Huga. Moją pasją są zwierzęta, ich – jedzenie, zabawa i długie spacery! 2,5 roku temu założyliśmy na Instagramie stronkę Psie Przysmaki, na której testujemy różnorakie smaczki, karmy i akcesoria dla psów. Z wielu z nich korzystamy i gorąco polecamy.

Niestety, Instagram posiada limit znaków, dlatego postanowiliśmy założyć skromnego bloga, w którym zamieszczać będziemy dłuższe formy. Skupiamy się na trzech kategoriach.

Pierwszą z nich są TESTY. W naszych wpisach z tej kategorii sprawdzamy zarówno popularne, jak i nieznane nikomu smaczki/karmy, oceniamy ich skład i wskazujemy, czy warto nagrodzić nimi pupila.

Druga to PORADY. Uważam, że cztery lata doświadczenia z aktywnym i czasem nieusłuchanym beaglem mogło zaprocentować doświadczeniem. W tej zakładce znajdziecie m.in. sposoby na radzenie sobie z upałem, jak przygotować psiaka do długiej podróży itp. Całą wiedzę czerpiemy z autopsji i porad specjalistów.

Trzecia to nic innego, jak najprzyjemniejszy SPACER. Jesteśmy fanami podróży i uwielbiamy długie wycieczki. Nasze spacery najczęściej liczą po kilkanaście kilometrów.

Sam Drynio był już w kilku większych miastach Polski, nad morzem, w górach i nad jeziorkami. Każdą naszą wycieczkę zamierzamy opisać i doradzić, co warto obejrzeć w psem.

Hugo jest z nami od niedawna, ale szybko przyzwyczaił się do naszego trybu życia i był już na kilku dłuższych wycieczkach. Dzięki niemu uczymy się, jak żyć z dwoma psami.

Regularnie zaglądajcie więc na Psie Przysmaki i wyrażajcie swoją opinię na temat przysmaków, karm, akcesoriów i ciekawych miejsc do zobaczenia. Śmiało pytajcie o porady, a i my sami z pewnością zapytamy się bardziej doświadczonych osób.