Karma Trovet z Królikiem

Hejka naklejka! Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją karmy, którą aktualnie jem. Jestem alergikiem, więc muszę dokładnie pilnować rzeczy, które spożywam. Każdy produkt muszę sprawdzić pod kątem obecności niektórych składników. Dodatkowo, jestem psem dość wybrednym jeżeli chodzi o jedzenie,dlatego cieżko było mi dobrać odpowiednią, ale w końcu się udało. Oto Karma Trovet z Królikiem.

Karma Trovet z Królikiem

Dzisiejszy test dotyczy hipoalergicznej karmy z królikiem od frmy Trovet. Jest to karma stosowana w alergii i przy nietolerancji pokarmowej, która może być podawana wszystkim psom zarówno dorosłym, jak i szczeniętom. Zawiera białko pochodzące wylącznie z jednego źródła, w tym przypadku – mięso królika. Przeciwwskazaniem do jej spożywania jest z pewnością uczulenie na białko królicze.

Karmę jem już około pół roku i gołym okiem widać, że przeszły mi problemy skórne. Nie mam również problemów gastrycznych. Jak na razie wcinam ją ze smakiem, chociaż za jakiś czas będę musiał ją zmienić. Po prostu tak już jest, że jedzenie jednej i tej samej karmy po jakimś czasie mi się nudzi. Jeżeli chodzi o wielkość granulek, myślę, że mogą ją jeść zarówno duże jak i małe rasy psów. Zapach przyjemny dla psa, raczej nie przeszkadzający człowiekowi.

Opakowanie 12,5 kg wystarcza nam na ok 1,5 miesiąca, tak samo, jak w przypadku wcześniejszych karm. Cena również jest bardzo dobra. Za tej wielkości opakowanie płacimy 218 zł, co – jak za karmę tej jakości – jest zadowalające (kupujemy na zooart.pl)

Karma Trovet z Królikiem SZCZEGÓŁY

Skład: Ryż, mączka z królików, tłuszcz z drobiu, pulpa buraczana, wątróbka drobiowa (hydrolizat), fosforan monowapniowy, siemię lniane, węglan wapnia, witaminy i mikroelementy, lecytyna, chlorek choliny.

Cena: ok 215 -240 zł/12,5 kg,

Dostępność: m.in: zooart.pl, karmimypsiaki.pl, apetete.pl,

Czy polecamy?

TAK, po karmie nie pojawiają się żadne problemy alergiczne. Nie swędzą już uszy i łapy, nie ma nadętego brzucha. Poprawiło się nawet ogólne samopoczucie.

Czy ktoś jeszcze ma alergię i wcina karmę hipo? Co polecacie?

Łapa, Drynio!

PS: Pamiętajcie, że możecie nas odwiedzić na naszym Instagramie oraz Facebook’u!